Düşük Işıkta İyi Fotoğraf Çektiği Söylenen Galaxy A7 2017 Kamera İncelemesi

Admin
Nisan 19, 2017

Bildiğiniz gibi dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Samsung, en son tanıttığı Galaxy S8 modeliyle oldukça ses getirmeyi başardı ancak şirket üst seviyede olduğu kadar orta seviyedeki telefonlarında da oldukça iddialı. Öyle ki Samsung yayınladığı TV reklamlarında Samsung Galaxy A7 (2017)’nin düşük ışıkta çok iyi fotoğraflar çektiğini iddia ediyor. Biz de bu videomuzda Galaxy A7 (2017)’nin kamera performansına yakından bakıyoruz.

Kamera anlamında oldukça iddialı olan Samsung Galaxy (2017) yaptığımız testlerde ne yazık ki düşük ışıkta beklediğimiz kadar başarılı olmadı ancak birçok telefona göre hem düşük ışıkta hem de gündüzleri kamera açısından kullanıcıları tatmin edecek nitelikte kamera özelliklerine sahip.

Cihazın kamerası bazı noktalarda üst seviye telefonlarla yarışır seviyede olsa da kamerada OIS (Optik İmaj Sabitleyici) desteği olmaması Galaxy A7 (2017) için en büyük eksiklik. OIS desteği olmadığından dolayı cihazı sabit tutmadığınız zamanlarda özellikle video tarafında zorluklar yaşayabiliyorsunuz.

Güz Dönem Sonu Sınavı
08.01.2022
0
Gün
0
Saat
0
Dakika
0
Saniye

Üye OlŞifremi Unuttum